Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovenština
  • Česky
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
EUR
0
0 Košík je prázdny

Kompletné serverové riešenie od Anafra

Každá firma potrebuje serverovou technológiou riešiť rôzne problémy a výzvy. V tomto článku Vás budeme zoznamovať s vecami, s ktorými ste možno ani nevedeli, že dokáže Anafra pomôcť. Tento článok je presne ako Vy, ako my. Jeho účelom je sa neustále vyvíjať, zlepšovať a prispôsobovať Vašim potrebám a tomu, čo sa práve deje.

Nech už ste súkromník, serverový nadšenec, stredne veľká firma alebo korporát s miliardovými obratmi, nech už ste štátny orgán, IT spoločnosť, škola alebo výrobná firma, skôr či neskôr nastane nutnosť riešiť servery a IT infraštruktúru. Preto by sme Vám radi otvorili dvere do zákulisia a ukázali Vám, čo dokážeme a s čím Vám radi pomôžeme.

Kompletné serverové riešenie

Anafra v priebehu svojej činnosti na trhu spolupracovala na mnohých projektoch a vždy sme sa naučili niečo nového, niečo čo fungovalo oveľa lepšie. Táto metóda nás priviedla k tomu, že keď budeme tento úspech duplikovať, môže z nej ťažiť každá firma a každý, kto má záujem o funkčné overené riešenie.

Ako bolo skôr povedané v úvode, tento článok sa bude vyvíjať a atakovať nové výzvy a nové potreby IT infraštruktúry a serverových technológií.

Cold storage na zálohovanie dát

Supermicro SSG-6039P-E1CR16L

Tento server je veľmi obľúbeným riešením na zálohovanie dát pre stredné a väčšie firmy a nie je divu. Vďaka možnosti osadenia až 224 TB surovej kapacity v podobe pevných 3.5" diskov a osadenia dvoch Intel Xeon Scalable procesorov a až 2 TB operačnej pamäte si užíva svoju slávu. Najčastejšia konfigurácia je potom 2x Intel Xeon Silver 4110, 32 GB RAM a 8x 10 TB HDD s možnosťou ďalšej škálovateľnosti.

Vysokokapacitný storage na ukladanie dát

Supermicro SSG-6049P-E1CR60L

60 polohový Storage server vhodný pre osadenie diskmi s maximálnou dostupnou kapacitou dokáže zaistiť vyváženie záťaže jednotlivých diskov a to i pri ukladaní vysoko objemových dátových blokov v rádoch terabytov. Je vhodný tiež pre multisekvenčné ukladanie dát s mnohonásobným zápisom. Vďaka širokej škále možností pre pripojenie do vašej stávajúcej siete je to presne ten chýbajúci článok skladačky.

Redundantný databázový server

Supermicro SYS-1028R-WTR

Tento server je určený pre malé a stredné firmy, kde môže bežať niekoľko databáz naraz o celkovej kapacite stoviek GB. Redundantný zdroj vrátane SSD diskov v RAID 1 Vám zaručí, že neprídete o Vaše dáta a kontinuálnu prevádzku. Najčastejšie predávaný databázový server je s procesormi rady Intel E5 a 64 GB RAM s možnosťou budúceho rozšírenia a rýchlymi R/W-intensive SSD diskmi pre potreby vašej databázy. 2x 1 gigabit a dedikovaný IPMI vám zaručia konektivitu s možnosťou kontroly všetkých dát a stavu serveru.

Compact server čiže IoT riešenie

Supermicro SYS-E100-9S-E

Malý, ale šikovný. To je správny výraz pre Compact servery určené najmä pre IoT riešenie. Tieto malé servery sa nachádzajú na okraji siete a pripojujú inteligentné senzory alebo iné zariadenia ku cloudu cez bezdrôtové alebo miestne siete (napr. LAN, WiFi, 4/5G, Zigbee a RF). Brány IoT sú postavené na otvorenej architektúre a umožňujú užívateľom bezpečne zlučovať, zdieľať a filtrovať dáta pre následnú analýzu. To všetko s ľahkosťou zaisťuje procesor Intel i5-7300U alebo procesory rady E3-1200 v6 s možnosťou osadenia až 32 GB RAM a úložný priestor je elegantne vyriešený formou m.2 SSD disku. Tento mini server disponuje 2x 1GbE portmi a možnosťou osadenia mini-PCIe rozširujúcou kartou.

Server pre ukladanie záznamov kamerového systému

Supermicro SSG-6029P-E1CR12T

Obľuba kamerových serverov postavených na Supermicru je na vzostupe a zákazníci majú mnohé požiadavky, vo väčšine prípadov je to robustný 2U chassis s dvanástimi pozíciami pre pevné 3.5" disky a škálovateľným výkonom vďaka možnosti osadenia dvoch procesorov a až 2 TB operačnej pamäte je to obľúbené riešenie našich zákazníkov.

Supermicro SSG-6049P-E1CR24L

Po osadení dvoma Intel Xeon Scalable procesormi a zaplneniu 24 pozícií vysokokapacitnými serverovými diskmi je táto zostava vhodná pre ukladanie záznamov z kamerových systémov alebo ukladanie surových obrazových dát. Pre ukladanie nahrávok zo 100 – 150 kamier vo FullHD postačí 24 GB operačná pamäť a 2x 8 core CPU. Podľa potreby je možno doplniť grafickú kartu pre výstup zobrazovacích monitorov.

Ďalšie riešenia budú postupne pribúdať. Máte nápad na riešenie pre vás? Napíšte nám.

 
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1