Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovensky
EUR
0
0 Košík je prázdny

Supermicro AOC-E10GSFPSR

• Hot-pluggable SFP+ footprint • Supports rate selectable 1.25Gb/s or 9.95 to 10.3Gb/s bit rates • Power dissipation < 1W • RoHS 6/6 compliant (lead free) • Commercial temperature range 0°C to 70°C • Single 3.3 Vdc power supply • Max. link length 300m on 2000MHz-km MMF • Ucooled 850nm VCSEL laser • Receiver limiting electrical interface • Duplex LC connector • Built-in digital diagnostic functions

kód produktu 218.150615
Part number AOC-E10GSFPSR
Výrobca Supermicro
Dostupnosť
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Kuriér Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Externý sklad Skladom 101 ks
Záruka 36 mesiacov
Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov
€ 100,00 bez DPH
€ 121,00 s DPH
ks

Podrobné informácie

Add-on Card

SFP+ SR Optics for
10G Ethernet Products

Supermicro AOC-E10GSFPSR
Summary
The Supermicro AOC-E10GSFPSR is a flexible 10Gb Ethernet SFP+ transceiver. Supporting fiber optic cable for long distance connections, it is an attractive choice for those looking to extend the reach of their server systems beyond the standard 8m with copper cable. The AOC-E10GSFPSR will work with a wide variety of Supermicro products, from server systems to add-on cards and switches.
This product is only available through Supermicro.
Key Features
• Hot-pluggable SFP+ footprint
• Supports rate selectable 1.25Gb/s or 9.95 to 10.3Gb/s bit rates
• Power dissipation < 1W
• RoHS 6/6 compliant (lead free)
• Commercial temperature range 0°C to 70°C
• Single 3.3 Vdc power supply
• Max. link length 300m on 2000MHz-km MMF
• Ucooled 850nm VCSEL laser
• Receiver limiting electrical interface
• Duplex LC connector
• Built-in digital diagnostic functions
Compatibility
Add-on Cards AOC-STGN-i2S, AOC-STGN-i1S, AOC-STG-i4S, AOC-STG-b4S, AOC-CTG-i1S, AOC-CTG-i2S, AOC-PTG-i1S, AOC-MTGN-i2S, AOC-MTG-i4S
Switches SSE-G24-TG4, SSE-G2252, SSE-G2252P, SSE-X24S, SSE-X24SR, SSE-X3348S, SSE-X3348SR, SSE-X3648S, SSE-X3648SR, SSE-G3648B, SSE-X3648BR, SBM-GEM-X2C+, SBM-XEM-X10SM, SBM-XEM-002M, SBM-GEM-X3S+, SBM-XEM-F8X4SM
Motherboards X8DTU-6TF+
Servers 1026T-6RFT+, 6016T-6RFT+, 2026T-6RFT+, 6026T-6RFT+, 1027R-72RFTP, 6017R-72RFTP, 1027R-72BRFTP, 6027R-72RFTP+, 2027R-72RFTP+
Cable Fiber Optic SR (850nm) cable, LC to LC Multimode (Not Included)
AOC-E10GSFPSR Cable
Specifications
• Network Standards Physical Layer Interface:
   - 1000BASE-SX 1G Ethernet
   - 10GBASE-SR 10G Ethernet

• SFP+ Module Specifications:
   - Electrical interface: SFF-8431 Rev. 4.1
   - I2C Register interface: SFF-8472 Rev. 1.02
   - Mechanical: SFF-8432 Rev. 5.0

• Supported Distance at 10G:
   - 300m with 50µm Fiber: OM3 2000 MHz-km
   - 82m with 50µm Fiber: OM2 500 MHz-km
   - 66m with 50µm Fiber: 400 MHz-km
   - 33m with 62.5µm Fiber: OM1 200 MHz-km 
   - 26m with 62.5µm Fiber: 160 MHz-km

• Supported Distance at 1G:
   - >550m with 50µm Fiber: OM3 2000 MHz-km
   - 550m with 50µm Fiber: OM2 500 MHz-km
   - 500m with 50µm Fiber: 400 MHz-km
   - 275m with 62.5µm Fiber: OM1 200 MHz-km
   - 220m with 62.5µm Fiber: 160 MHz-km

• Environment Specifications:
   - Operating temperature: 0°C to 70°C case temperature

Parametre

Typ sieťovej karty Optika
Rýchlosť sieťovej karty 10 GbE
Počet portov 2
Zbernica PCI-E 8
Profil Transceiver

Cenový vývoj



Podobné produkty

Supermicro AOC-SHFI-I1C

100Gbps link speed Single QSFP28 Connector PCI Express 3.0 x16 Standard Low-Profile Form Factor End-to-end fabric optimization Scalable, low latency MPI (less than 1µs end-to-end) High MPI message rates (160mmps) Efficient storage communication with new 8K and 10K MTUs Congestion control and QoS (with deterministic latency) Low Power Consumption Scalable to tens-of-thousands of nodes Open Fabrics Alliance (OFA) software MSI-X interrupt handling for high performance on multi-core hosts
€ 556,71 bez DPH
€ 673,62 s DPH
Skladom
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Kuriér Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.

Supermicro AOC-TSR-FS

• Optical transceiver • Supermicro certified • Long distance fiber applications • Compliant w/ IEEE and SFF standard
€ 86,17 bez DPH
€ 104,27 s DPH
Na požiadavku
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.

Supermicro AOC-TFC8-FS

• Duplex LC connector • 50m on 50/125ìm MMF • Hot-pluggable SFP+ footprint • RoHS compliant and Lead Free • Built-in digital diagnostic functions • Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links • 850nm Oxide VCSEL laser transmitter
€ 88,13 bez DPH
€ 106,64 s DPH
Skladom
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Kuriér Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.

Supermicro AOM-TQSFP-79EEPZ-AVG

QSFP+ eSR4 Transceiver 300m w/ OM3, 400m w/ OM4, MPO/MMF 40GbE/10GbE Push-Pull Tab
€ 238,51 bez DPH
€ 288,60 s DPH
Na požiadavku
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.

Supermicro AOC-E10GSFPLR

Cabling Type 1000Base-LX, 10GBase-LR Connectivity Technology Wired Data Link Protocol GigE, 10 GigE Data Transfer Rate 10 Gbps Max Transfer Distance 9.2 km Optical Wave Length 1310 nm
€ 383,63 bez DPH
€ 464,19 s DPH
Skladom
Skladovosť a možnosti doručenia
Osobný odber - Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Osobný odber - Rožnov pod Radhoštěm
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
Kuriér Praha
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou v rámci SR
pondelok 7. 12. najneskôr streda 9. 12.
Prepravnou spoločnosťou po Európe
utorok 8. 12. najneskôr štvrtok 10. 12.
  1. Jediný integrátor Supermicro v SK, ČR a PL
  2. Osobný prístup a servery na mieru
  3. NBD záruky on-site
  4. Hosting, VPS a IT infraštruktúra
  5. Pre-sales & After-sales podpora