ASRock Rack - TURIND8UD-2T/X550
10.4" x 10.5" Single Socket SP5 (LGA 6096), supports AMD EPYC™ 9005/9004 (with AMD 3D V-Cache™ Technology) and 97x4 series processors 8 DIMM slots (1DPC), supports DDR5 RDIMM, RDIMM-3DS 4 PCIe5.0 / CXL2.0 x16
Taktiež ponúkame šesť mesiacov bezplatného housingu v našom TIER III dátovom centre.
Komponentami to nekončí — požiadajte nás o vlastnú konfiguráciu servera. Navrhneme server, zložíme ho, odborne nastavíme a poskytneme rozšírenú alebo NBD záruku.
| Kód produktu | 200.182049 |
|---|---|
| Part number | TURIND8UD-2T/X550 |
| Výrobca | AsRock |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Streda 27. 5. najneskôr Piatok 5. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Pondelok 1. 6. najneskôr Piatok 5. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 181 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie
Základné dosky
Základné dosky spájajú všetky komponenty do jedného celku, a preto je dôležité venovať pozornosť kompatibilite. Socket je kľúčová časť, na ktorú sa pri výbere zameriavame ako prvá. Obidva AMD aj Intel vyrábajú vlastné patice pre procesory a v rámci vylepšovania funkčnosti ich najnovších technológií ich v priebehu rokov inovovali. DDR pamäte majú niekoľko generácií, každá z nich má iný slot, ktorý nie je spätne ani dopredu kompatibilný s inými generáciami.
Konektory
Dosky sú osadené konektormi pre disky. Najrozšírenejšie sú Slimline a Oculink, ktoré umožňujú pripojenie SATA, SAS a NVMe diskov. Na doskách je možné nájsť sloty pre M.2 disky. SAS a SATA vyžadujú špecifické káble, zatiaľ čo M.2 sa pripája priamo do slotu na základnej doske a vyžaduje správnu voľbu rozhrania a kľúča.
Rozširujúce karty
Grafické, sieťové a rozširujúce karty sa zapájajú do PCI-E slotov. K dnešnému dňu existuje niekoľko generácií PCI-E, ktoré sú oproti DDR pamätiam do veľkej miery spätne i dopredu kompatibilné. To znamená, že napríklad grafickú kartu s PCI-E 4.0 lze zapojiť do slotu PCI-E 3.0 alebo 5.0. Pri zapojení do staršej generácie však karta nevyužije plné rýchlosti novej generácie.
Parametre
| Rozmer | 10.4" x 10.5" |
|---|---|
| Výrobca CPU | AMD |
| Socket | SP5 |
| Generace Procesoru | AMD 9000 |
| Počet procesorov | 1 |
| Max. počet slotov pre pamäť | 8 |
| Max. frekvencia | 6400 MHz |
| Internetoý konektor | RJ45 |
| Rýchlosť sieťovej karty Gb | 10 Gb |
| Počet M.2 | 2 |
| DVI port | No |
| VGA port | Yes |
| HDMI port | No |
| TDP (W) | 400 |
| Rad procesora | TypProc AMD EPYC Bergamo (97x4) |
