Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovenština
  • Česky
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
EUR
0
0 Košík je prázdny
Služby Vývoj softvéru a webov

Vývoj softvéru a webov

Špecializujeme sa na tvorbu webov, vývoj softvéru na mieru a poskytovanie aplikácií ako služieb (SaaS). Našimi zákazníkmi sú všetci, ktorí v oblasti softvéru potrebujú pomôcť. Nevadí, že o IT nič neviete. Vypočujeme si všetky Vaše požiadavky a navrhneme riešenie. Za celý proces prijímame zodpovednosť a prevedieme Vás ním od vývoja až do odovzdania funkčného webu či aplikácie. Odovzdaním to však pre nás nekončí, aj naďalej sa staráme o prevádzku a plnú podporu aplikácie.

Čo o nás hovorí náš dlhoročný zákazník Daniel Cáb zo spoločnosti Autožeriavy Cáb 

Naša rodinná firma Autožeriavy Cáb pôsobí v oblasti prenájmov žeriavov a sťahovania nadmerných bremien. S ANAFROU spolupracujeme už niekoľko rokov. Zabezpečuje nám správu domény a webhostingu, správu IT, dodávku serverov a výpočtovej techniky. Vždy sa snažia nájsť riešenie na mieru, ktoré by nezaťažilo náš rozpočet. Po 20 rokoch som sa rozhodol zmeniť naše webové stránky, ktorých hlavnou úlohou bolo zvýšiť dopyt v oblasti sťahovania nadmerných nákladov. S ANAFROU sme si spoločne sadli nad projektom. O novom webe som mal určitú predstavu, ale nemal som konkrétne zadanie. ANAFRA ma zoznámila s procesom vývoja a stanovila k jednotlivým čiastkovým bodom procesu termíny a cenovú náročnosť.
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1