Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel i5-14400T/8GB/512GB M.2 - 12TD0013CK
Intel Core i5-14400T, 10C, 16T, 4.5GHz, 20MB Cache 8GB SODIMM DDR5-4800 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Integrated Intel UHD Graphics 730
| Kód produktu | 302.186599 |
|---|---|
| Part number | 12TD0013CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 40 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | Intel Core i5-14400T |
| GPU | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| RAM | 8GB DDR5-4800 |
| Max RAM capacity | 64GB |
| PSU | 90W, 89%, Adapter |
| DESIGN | |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Weight | 1.25 kg |
| FRONT PORTS | |
| USB | 2x USB-A, 1x USB-C |
| Jack | 1x 3.5 jack for microphone and headphones |
| REAR PORTS | |
| USB | 4X USB-A |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | DisplayPort 1.4a |
| Networking | 1x 1gbit RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 10 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 4,5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 2 |
| Výkon (W) | 90 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
