Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen 6 Intel Core Ultra 5 225T 16GB - 13A4000NCK
Intel Core Ultra 5 225T, 10C (6P + 4E) / 10T 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal Integrated Intel Graphics
| Kód produktu | 302.185627 |
|---|---|
| Part number | 13A4000NCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 3 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225T, 10C (6P + 4E) / 10T, up to 4.9GHz, 20MB cache |
| AI Category | AI PC |
| NPU | Intel AI Boost, up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel Q870 |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 2x DDR5 SODIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5 |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 SSD |
| Max Storage | 2x M.2 2280 SSD up to 2TB each |
| Audio | HD Audio, Realtek ALC233VB / Conexant CX11771 |
| Speakers | 2W |
| Power Supply | 135W adapter |
| DESIGN | |
| Expansion Slots | 3x M.2 (1 WLAN, 2 SSD) |
| Case Color | Black |
| Mounting | VESA Mount |
| Form Factor | Tiny (1L) |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Weight | 1.18 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Wi-Fi & Bluetooth | Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3 |
| Ethernet | 1 Gbps LAN |
| Front Ports | 1x USB-C, 2x USB-A, audio combo jack |
| Rear Ports | 4x USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Ethernet |
| Optional Ports | Thunderbolt 4 |
| SECURITY | |
| TPM | Discrete TPM 2.0 |
| Physical Locks | Kensington slot |
| Intrusion Detection | Chassis intrusion switch |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 10 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 4.9 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 2 |
| Výkon (W) | 135 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
