Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen6 Intel 5 235T/16GB/512GB M.2 - 13A4000FCK
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen6 Intel 5 235T/16GB/512GB M.2 - 13A4000FCK
Intel Core Ultra 5 235T (1,60-5,00GHz) NPU Intel AI Boost (13 TOPS) 16GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 512GB Intel Intel Graphics
| Kód produktu | 302.184917 |
|---|---|
| Part number | 13A4000FCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 23 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 235T, 14 cores, up to 5.0GHz, 24MB cache |
| NPU | Intel AI Boost up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel Q870 |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 2x DDR5 SODIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5 |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | 2x M.2 SSD up to 2TB each |
| Audio | HD Audio, Realtek/Conexant codec |
| Speakers | 2W mono speaker |
| Power Supply | 90W adapter |
| DESIGN | |
| Expansion Slots | 3x M.2 (1 WLAN, 2 SSD) |
| Mounting | VESA mount support |
| Form Factor | Tiny (1L) |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Weight | 1.18 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Wi-Fi & Bluetooth | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Front Ports | USB-C 10Gbps, 2x USB-A 10Gbps, audio jack |
| Rear Ports | USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Ethernet |
| Optional Ports | DisplayPort 1.4 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 14 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 4.4 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 90 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
