Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen6 Intel Core Ultra 7 265T 32GB - 13A4000VCK
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen6 Intel Core Ultra 7 265T 32GB - 13A4000VCK
Intel Core Ultra 7 265T (1,20-5,30GHz) NPU Intel AI Boost (13 TOPS) 32GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 1000GB
| Kód produktu | 302.185455 |
|---|---|
| Part number | 13A4000VCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 4 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core™ Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel® Smart Cache |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel® Q870 Chipset |
| Memory | 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Memory Slots | Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Max Storage Support | Up to four drives, 1x 3.5" HDD + 1x 2.5" HDD + 2x M.2 SSD • 3.5" HDD up to 2TB • 2.5" HDD bay is only for customer self upgrade • M.2 SSD up to 2TB each |
| Card Reader | 3-in-1 Card Reader |
| Optical | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Speakers | 2Wx1 |
| Power Supply | 310W 92% |
| DESIGN | |
| Keyboard | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Optional Bay | 2nd M.2 Bracket |
| Expansion Slots | One PCIe® 4.0 x16, full-height, length ≤ 209mm, height ≤ 117.5mm Two PCIe® 3.0 x1, full-height, length ≤ 185mm, height ≤ 100mm Three M.2 slots (one for WLAN, two for SSD) |
| Form Factor | Tower (13.6L) |
| Dimensions (WxDxH) | 145 x 296 x 346 mm (5.7 x 11.7 x 13.6 inches) |
| Weight | 5.7 kg (12.6 lbs, maximum configuration) |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3, vPro® |
| WWAN | WWAN Not Supported |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Optional Front Ports (configured) | 1x card reader |
| Rear Ports | 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x HDMI® 2.1 TMDS 2x DisplayPort™ 1.4a (HBR3, DSC) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Physical Locks | Kensington Security Slot™, 3 x 7 mm Padlock Loop |
| Chassis Intrusion Switch | Chassis Intrusion Switch |
| System Management | Intel® vPro® Enterprise |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.3 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | |
| Výkon (W) | 135 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
