Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6 Intel Core Ultra 5 235 16GB - 12YK000VCK
Intel Core Ultra 5 235, 14C 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Integrated Intel Graphics
| Kód produktu | 302.185572 |
|---|---|
| Part number | 12YK000VCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 10 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 24MB Smart Cache |
| NPU | Integrated AI Boost up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Chipset | Q870 Chipset |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe |
| Max Storage Support | Up to 4 drives: 3.5" HDD (2TB), 2.5" HDD, 2x M.2 SSD (2TB each) |
| Audio Chip | HD Audio, Realtek ALC623-CG |
| Power Supply | 260W 90% |
| DESIGN | |
| Keyboard | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Optional Bay | 2nd M.2 Bracket |
| Expansion Slots | PCIe 4.0 x16; 2x PCIe 3.0 x1; 3x M.2 slots |
| Pen Support | Not supported |
| Form Factor | SFF (8.2L) |
| Dimensions | 92.5 x 299.7 x 339.5 mm |
| Weight | 5.1 kg maximum configuration |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports | USB-C 5Gbps with 15W; 4x USB-A; combo audio jack |
| Rear Ports | 4x USB-A; HDMI 2.1; 2x DisplayPort 1.4a; Ethernet; line-out |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | TPM 2.0, TCG and FIPS certified |
| Physical Locks | Kensington slot and padlock loop |
| Chassis Intrusion Switch | Supported |
| System Management | vPro Enterprise |
| Management Type | Enterprise-grade remote management support |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 14 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 4 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
