Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkCentre M70s Gen6 SFF Intel Core Ultra 7 265 16GB - 12YK000UCK
Lenovo ThinkCentre M70s Gen6 SFF Intel Core Ultra 7 265 16GB - 12YK000UCK
Intel Core Ultra 7 265 (1,80-5,30GHz) NPU Intel AI Boost (13 TOPS) 16GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 512GB Intel Intel Graphics
| Kód produktu | 302.185467 |
|---|---|
| Part number | 12YK000UCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 3 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Core™ Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel® Smart Cache |
| AI PC Category | AI PC with NPU capable of 10+ TOPs to run the Copilot assistant |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Chipset | Intel® Q870 Chipset |
| Memory | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Memory Slots | Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Max Storage Support | Up to four drives: 1x 3.5" HDD + 1x 2.5" HDD + 2x M.2 SSD (3.5" HDD up to 2TB, 2.5" HDD bay optional for customer upgrade, M.2 SSD up to 2TB each) |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Speakers | 1Wx1 |
| Power Supply | 260W 90% |
| Design | |
| Optional Bay | 2nd M.2 Bracket |
| Expansion Slots | One PCIe® 4.0 x16 low-profile, Two PCIe® 3.0 x1 low-profile, Three M.2 slots (one WLAN, two SSD) |
| Form Factor | SFF (8.2L) |
| Dimensions (WxDxH) | 92.5 x 299.7 x 339.5 mm (3.6 x 11.8 x 13.4 inches) |
| Weight | 5.1 kg (11.2 lbs, maximum configuration) |
| Connectivity | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports | 1x USB-C 5Gbps with 15W charging, 4x USB-A, 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| Rear Ports | 4x USB-A, 1x HDMI® 2.1, 2x DisplayPort™ 1.4a, 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm) |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.3 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
