Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6 Intel Core Ultra 5 235 16GB - 12YH001WCK
Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 Integrated Intel Graphics
| Kód produktu | 302.185591 |
|---|---|
| Part number | 12YH001WCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 235, 14C (6P + 8E) / 14T, up to 5.0GHz, 24MB cache |
| NPU | Integrated AI Boost up to 13 TOPS |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Chipset | Q870 Chipset |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | Four DDR5 UDIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage Support | Up to 4 drives: 3.5" HDD (2TB), 2.5" HDD, 2x M.2 SSD (2TB each) |
| Card Reader | 3-in-1 card reader |
| Optical Drive | DVD±RW |
| Audio Chip | HD Audio, Realtek ALC623-CG |
| Speakers | 2W x1 |
| Power Supply | 260W 90% |
| DESIGN | |
| Optional Bay | 2nd M.2 bracket |
| Expansion Slots | PCIe 4.0 x16; 2x PCIe 3.0 x1; 3x M.2 |
| Form Factor | Tower (13.6L) |
| Dimensions | 145 x 296 x 346 mm |
| Weight | 5.7 kg |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth 5.3, vPro |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports | USB-C 5Gbps; 4x USB-A; combo audio jack |
| Optional Front Ports | 1x card reader |
| Rear Ports | 4x USB-A; HDMI 2.1; 2x DisplayPort 1.4a; Ethernet; line-out |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | TPM 2.0, TCG and FIPS certified |
| Physical Locks | Kensington slot and padlock loop |
| Chassis Intrusion Switch | Supported |
| System Management | Intel vPro Enterprise |
| Management Features | Enterprise-grade remote management |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 14 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 4 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
