Lenovo ThinkCentre M70t Gen5 TWR Intel Core i7-14700 16GB - 12U60004CK
Intel Core i7-14700 (4,20-5,40GHz) 16GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 512GB Intel UHD Graphics 770
| Kód produktu | 302.185521 |
|---|---|
| Part number | 12U60004CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 61 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Core i7-14700, 20 cores, 28 threads, up to 5.4GHz, 33MB cache |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | Two DDR5 slots, dual-channel |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5 |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | M.2 SSD up to 2TB |
| Audio | HD Audio, Realtek ALC623-CG |
| Power Supply | 260W, 90% efficiency |
| Design | |
| Form Factor | Tower 13.6L |
| Dimensions | 145 × 296 × 346 mm |
| Weight | 5.9 kg |
| Connectivity | |
| Ethernet | 100/1000M LAN |
| Front Port | USB-C 5Gbps with charging |
| Front Port | USB-A 5Gbps |
| Rear Port | USB-A 2.0 |
| Rear Port | HDMI 2.1 |
| Rear Port | DisplayPort 1.4a |
| Rear Port | Ethernet RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.4 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
