Lenovo ThinkCentre M70t Gen5 TWR Intel Core i7-14700 16GB - 12U60006CK
Intel Core i7-14700 (4,20-5,40GHz) 16GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 1000GB Intel UHD Graphics 770
| Kód produktu | 302.185518 |
|---|---|
| Part number | 12U60006CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 51 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Core i7-14700, 20 cores (8P + 12E), 28 threads, up to 5.4GHz |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 2x DDR5 UDIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5 |
| Storage | 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | Up to 3 drives (3.5" HDD, 2.5" HDD, M.2 SSD up to 2TB each) |
| Card Reader | 3-in-1 card reader |
| Optical Drive | DVD±RW |
| Audio | HD Audio, Realtek ALC623-CG |
| Power Supply | 260W |
| Design | |
| Expansion Slots | PCIe x16, PCIe x1, 2x M.2 |
| Form Factor | Tower (13.6L) |
| Dimensions | 145 x 296 x 346 mm |
| Weight | Approx. 5.9 kg |
| Connectivity | |
| Ethernet | 1Gbps Ethernet (RJ-45) |
| Front Ports | 1x USB-C, 4x USB-A, audio combo jack, microphone |
| Rear Ports | 4x USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Ethernet |
| Security & Privacy | |
| Security Chip | TPM 2.0 |
| Physical Locks | Kensington slot, padlock loop |
| Chassis Intrusion | Intrusion switch |
| System Management | Intel vPro Enterprise |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.4 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti |
