Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD Ryzen 7 PRO 8700GE 16GB - 12RQ0016CK
AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8C / 16T) 1x 16GB SODIMM DDR5-5200 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 Integrated AMD Radeon 780M Graphics
| Kód produktu | 302.185533 |
|---|---|
| Part number | 12RQ0016CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 8 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | AMD Ryzen 7 PRO 8700GE, 8 cores, 16 threads, up to 5.1GHz |
| Graphics | Integrated Radeon 780M |
| Chipset | AMD PRO 600 |
| Memory | 16GB DDR5-5200 |
| Memory Slots | 2x DDR5 SODIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 32GB (64GB optional) |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | Up to 2x M.2 SSD (up to 1TB each) |
| Audio | HD Audio, Realtek ALC233 |
| Power Supply | 90W adapter |
| Design | |
| Expansion Slots | 3x M.2 (1 for WLAN, 2 for SSD) |
| Case Color | Black |
| Mounting | VESA mount |
| Form Factor | Tiny (1L) |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Weight | Approx. 1.25 kg |
| Connectivity | |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Ethernet | 1Gbps Ethernet |
| Front Ports | 1x USB-C, 2x USB-A, audio combo jack |
| Rear Ports | 4x USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, Ethernet |
| Security & Privacy | |
| Security Chip | TPM 2.0 |
| Physical Locks | Kensington slot |
| Chassis Intrusion | Intrusion switch |
Parametre
| Veľkosť U | Mini-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | AMD |
| Počet jadier | 8 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.1 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 90 |
| Certifikácia účinnosti |
