Lenovo ThinkCentre M90s Gen 6 Intel 7 265/32GB/1TB M.2 - 12YU000YCK
Intel Core Ultra 7 265, 20C, up to 5.3GHz, 30MB Cache 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.186569 |
|---|---|
| Part number | 12YU000YCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 8 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265 |
| GPU | Integrated Intel Graphics |
| RAM | 2x 16GB DDR5-5600 |
| Max RAM capacity | 128GB |
| PSU | 310W, 92% |
| DESIGN | |
| Dimensions | 92.5 x 299.7 x 339.5 mm |
| Weight | 5.3 kg |
| FRONT PORTS | |
| USB | 1x USB-C, 4x USB-A |
| Jack | 1x 3.5mm |
| REAR PORTS | |
| USB-A | 4x USB-A |
| Displayport | 2x, DisplayPort 1.4 |
| Networking | 1x 1gbit RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.3 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 5 |
| Výkon (W) | 310 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
