Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen6 AMD Ryzen 7 250 16GB - 13G00015CK
AMD Ryzen 7 250 (8C / 16T, 3.3 GHz) 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Integrated AMD Radeon 780M Graphics
| Kód produktu | 302.185597 |
|---|---|
| Part number | 13G00015CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 2 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | AMD Ryzen 7 250, 8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3 |
| NPU | Integrated Ryzen AI up to 16 TOPS |
| Graphics | Integrated Radeon 780M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | Two DDR5 SODIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Storage | 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage Support | Up to 3 drives: 3.5" HDD (2TB) and 2x M.2 SSD (1TB each) |
| Audio Chip | HD Audio, Realtek ALC623 |
| Speakers | 1W x1 |
| Power Supply | 260W 90% |
| DESIGN | |
| Expansion Slots | PCIe 4.0 x16; 3x M.2 slots |
| Form Factor | SFF (8.2L) |
| Dimensions | 89 x 274.8 x 336 mm |
| Weight | 4.33 kg |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 MT7920, Bluetooth 5.2 |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Front Ports | USB-C 5Gbps; 2x USB-A; combo audio; microphone |
| Rear Ports | 2x USB 2.0; 2x USB 5Gbps; HDMI 2.1; DisplayPort 1.4; Ethernet; line-out |
| SECURITY & PRIVACY | |
| Security Chip | TPM 2.0, TCG and FIPS certified |
| Physical Locks | Kensington Security Slot |
| Chassis Intrusion Switch | Supported |
Parametre
| Veľkosť U | Mid-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | AMD |
| Počet jadier | 8 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.1 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 3 |
| Výkon (W) | 260 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
