Lenovo ThinkEdge SE10 Intel Atom x6425RE - 12NH0005GE
Intel Atom x6425RE, 4C / 4T, 1.9GHz, 1.5MB 8GB SODIMM DDR4-3200 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 Integrated Intel UHD Graphics
| Kód produktu | 302.185750 |
|---|---|
| Part number | 12NH0005GE |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 7 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Atom x6425RE (4 cores, 4 threads, 1.9GHz) |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Memory | 8GB DDR4-3200 SODIMM |
| Memory Slots | Two SODIMM slots (dual-channel) |
| Storage | 256GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | Up to 1TB M.2 SSD |
| Power Supply | 65W adapter |
| Design | |
| Dimensions | 179 × 135 × 34.5 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Connectivity | |
| Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Front USB | USB 3.2 Gen 2 |
| Front Serial Ports | RS232 / RS422 / RS485 |
| Rear USB | USB 2.0 |
| Rear HDMI | HDMI 1.4b |
| Rear DisplayPort | DisplayPort 1.4 |
| Rear Ethernet | 2.5GbE RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 4 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 1.9 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 65 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
