Servery Zostavy Lenovo Tower Lenovo ThinkEdge SE30 Intel Core i5-1145GRE 16GB - 11NA003BGE
Lenovo ThinkEdge SE30 Intel Core i5-1145GRE 16GB - 11NA003BGE
Intel Core i5-1145GRE (4C / 8T, 1.1GHz, 8MB Intel Smart Cache) 16GB Soldered DDR4-3200 512GB SSD M.2 2230 PCIe 3.0 NVMe Integrated Intel Iris Xe Graphics
Kód produktu 302.185747
Part number 11NA003BGE
Výrobca Lenovo
Dostupnosť Na požiadavku
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť 15 kg
Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov
Uvedená cena platí len pre množstvo uvedené na našom sklade.
Podrobné informácie
Tower servery
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
  • výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
  • Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
  • Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
  • 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
PERFORMANCE
Processor Intel Core i5-1145GRE, 4C/8T, 1.1GHz, 8MB cache
Graphics Intel Iris Xe Graphics
Chipset Intel SoC Platform
Memory 16GB DDR4-3200 (soldered)
Storage 512GB M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD
Max Storage Up to 2x M.2 SSD (2280 up to 2TB, 2230 up to 1TB, RAID 0/1)
Power Adapter 65W Adapter
DESIGN
Color Black
Dimensions 179 x 88 x 51.5 mm