Lenovo ThinkEdge SE50 Intel Core i5-8365UE - 11RJ00A6GE
Intel Core i5-8365UE, 4C / 8T, 4.1GHz, 6MB Cache 16GB SODIMM DDR4-2400 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal Integrated Intel UHD Graphics 620
| Kód produktu | 302.185748 |
|---|---|
| Part number | 11RJ00A6GE |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 4 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Core i7-8665UE (1.70–4.40GHz) |
| Memory | 16GB DDR4 2400MHz |
| Storage | 512GB M.2 PCIe SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Connectivity | |
| Wireless | Wi-Fi and Bluetooth |
| Rear USB 2.0 | USB 2.0 |
| Rear USB 3.2 | USB 3.2 |
| Rear LAN | Ethernet (LAN) |
| Rear Serial Port | RS232 |
| Rear HDMI | HDMI |
| Rear DisplayPort | DisplayPort |
| Front USB | USB 3.2 |
Parametre
| Veľkosť U | Special |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 4 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 4.1 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 65 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
