Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 5 245K 16GB - 30JQ0027CK
Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 5 245K 16GB - 30JQ0027CK
Intel Core Ultra 5 245K, 14C, 14T, up to 5.2GHz, 24MB Cache 16GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.185902 |
|---|---|
| Part number | 30JQ0027CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 5 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | Intel Core™ Ultra 5 245K |
| CPU Socket | FCLGA1851 |
| GPU | Integrated Intel® Graphics |
| RAM | 16GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Max RAM capacity | 128GB (4x 32GB) |
| PSU | 500W, Platinum |
| DESIGN | |
| Dimensions | 170 x 315.35 x 376 mm |
| Weight | 9.67 kg |
| FRONT PORTS | |
| USB-C | 2x USB-C, 3.2 Gen 2x2 |
| USB-A | 2x USB-A 3.2 Gen 1, 2x USB-A 3.2 Gen 2 |
| REAR PORTS | |
| USB-A | 2x USB-A 2.0, 2x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Displayport | 2x DisplayPort™ 1.4 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 14 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.2 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 500 |
| Certifikácia účinnosti | Platinum |
