Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 9 285K 32GB - 30JQ0028CK
Intel Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, up to 5.7GHz, 36MB Cache 1x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Integrated Intel Graphics
| Kód produktu | 302.185702 |
|---|---|
| Part number | 30JQ0028CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 4 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285K, 24C / 24T, up to 5.7GHz, 36MB Cache |
| Processor Socket | FCLGA1851 |
| Graphics (Integrated) | Intel Integrated Graphics |
| Chipset | Intel W880 |
| Memory | 32GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 4 slots, dual-channel |
| Max Memory | 128GB DDR5 |
| Storage (NVMe) | 1TB M.2 PCIe 4.0 SSD |
| SATA Controller | Intel RSTe RAID |
| Power Supply | 750W Platinum |
| DESIGN | |
| Dimensions | 170 x 315.35 x 376 mm |
| Weight | 9.67 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | 1x GbE RJ-45 |
| Front Ports | 1x USB-C (20Gbps) |
| Front Ports | 2x USB-A (5Gbps) |
| Front Ports | 2x USB-A (10Gbps) |
| Rear Ports | 2x USB-A (USB 2.0) |
| Rear Ports | 2x USB-A (5Gbps) |
| Rear Ports | HDMI 2.1 |
| Rear Ports | 2x DisplayPort 1.4 |
| Rear Ports | Ethernet |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 24 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.7 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 750 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
