Lenovo ThinkStation P2 Tower Intel Core i9-14900K NVIDIA RTX A2000 12GB - 30FR0043CK
Intel Core i9-14900K, 24C (8P + 16E) / 32T, up to 6.0GHz, 36MB Cache 1x 16GB UDIMM DDR5-4400 Non-ECC 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe NVIDIA RTX A2000 12GB
| Kód produktu | 302.185704 |
|---|---|
| Part number | 30FR0043CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core i9-14900K, 24 cores (8P + 16E), 32 threads, up to 6.0GHz, 36MB cache |
| Processor Socket | FCLGA1700 |
| Discrete GPU | NVIDIA RTX A2000 12GB |
| Chipset | Intel W680 |
| Memory | 16GB DDR5-4400 |
| Memory Slots | 4x DDR5 UDIMM (dual-channel) |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| Storage | 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| SATA Controller | Intel RSTe SATA RAID |
| DESIGN | |
| Dimensions | 170 x 315.35 x 376 mm |
| Weight | 9.67 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | 1x Gigabit RJ-45 (Intel I219-LM) |
| Front USB-C Ports | 1x USB-C (10Gbps) |
| Front USB-A 5Gbps | 2x USB-A (5Gbps) |
| Front USB-A 10Gbps | 2x USB-A (10Gbps) |
| Front Audio Combo | 3.5mm headphone/microphone combo |
| Rear USB-A Ports | 4x USB-A (5Gbps) |
| Rear HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Rear Ethernet | 1x RJ-45 |
| Rear Audio Out | 3.5mm line-out |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 24 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 6 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 750 |
| Certifikácia účinnosti | Platinum |
