Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 16GB - 30K6000FCK
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 16GB - 30K6000FCK
Intel Core Ultra 7 265, 20C, 20T, up to 5.3GHz, 30MB Cache 16GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC 512GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.185904 |
|---|---|
| Part number | 30K6000FCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 3 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | Intel Core™ Ultra 7 265 |
| CPU Socket | FCLGA1851 |
| GPU | Integrated Intel® Graphics |
| RAM | 1x 16GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC |
| Max RAM capacity | Up to 128GB (2x 64GB) |
| PSU | 230W |
| DESIGN | |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 37mm |
| Weight | 1.4 kg |
| FRONT PORTS | |
| USB-C | USB-C, 3.2 Gen 2x2 |
| USB-A | 1x USB-A 3.2 Gen 2, 1x USB-A 3.2 Gen 2 |
| REAR PORTS | |
| USB-A | 1x USB-A 3.2 Gen 1, 3x USB 3.2 Gen 2 |
| Displayport | 1x DisplayPort™ 1.4 |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.3 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 230 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
