Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 NVIDIA RTX A1000 8GB - 30K6000ECK
Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, up to 5.3GHz, 30MB Cache 2x 16GB CSODIMM DDR5-6400 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe 1x NVIDIA RTX A1000 8GB
| Kód produktu | 302.185701 |
|---|---|
| Part number | 30K6000ECK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core™ Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel® Smart Cache |
| AI PC Category | AI-Ready Workstations |
| Processor Sockets | 1x FCLGA1851 |
| Integrated Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Discrete Graphics | 1x NVIDIA® RTX A1000 8GB |
| Chipset | Intel® Q870 Chipset |
| Memory | 2x 16GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC |
| Memory Slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max Memory | Up to 128GB (2x 64GB DDR5 CSODIMM) |
| PCIe NVMe Controller | Integrated NVMe® controller |
| PCIe NVMe Drive | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233VB codec |
| Power Supply | 330W 90% Adapter |
| DESIGN | |
| Keyboard | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Case Color | Black |
| Toolless Chassis Screw | Toolless Chassis Screw |
| Dimensions (WxDxH) | 179 x 182.9 x 37mm with rubber feet (7.0 x 7.2 x 1.5 inches with rubber feet) |
| Weight | 1.4 kg (3 lbs, maximum configuration) |
| CONNECTIVITY | |
| Onboard Ethernet | Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Front Ports | 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 3x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), one supports Smart Power On 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 1x Ethernet (GbE RJ-45) |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 330 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
