Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 Intel Core Ultra 9 285 NVIDIA RTX A1000 8GB - 30K6000BCK
Lenovo ThinkStation P3 Tiny Gen 2 Intel Core Ultra 9 285 NVIDIA RTX A1000 8GB - 30K6000BCK
Intel Core Ultra 9 285, 24C (8P + 16E) / 24T 2x 48GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal
| Kód produktu | 302.185679 |
|---|---|
| Part number | 30K6000BCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť | Na požiadavku |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Uvedená cena platí len pre množstvo uvedené na našom sklade.
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Category | |
| Processor | Intel Core™ Ultra 9 285, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.6GHz, 36MB Intel® Smart Cache |
| Processor Sockets | 1x FCLGA1851 |
| Integrated Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Discrete Graphics | 1x NVIDIA® RTX A1000 8GB |
| Memory | 2x 48GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC |
| Memory Slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| PCIe NVMe Drive | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal |
| Power Supply | 330W 90% Adapter |
| Design | |
| Case Color | Black |
| Toolless Chassis Screw | Toolless Chassis Screw |
| Dimensions (WxDxH) | 179 x 182.9 x 37mm with rubber feet (7.0 x 7.2 x 1.5 inches with rubber feet) |
| Connectivity | |
| Onboard Ethernet | Intel® I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4, vPro® |
| Front Ports | 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 3x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), one supports Smart Power On; 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4; 1x Ethernet (GbE RJ-45) |
| Optional Rear Ports (configured) | 4x miniDP 1.4a on NVIDIA® RTX A1000 |
| Security | |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Physical Locks | Kensington Security Slot™, 3 x 7 mm |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 24 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.6 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 330 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
