Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 7 265K 32GB - 30HT005DCK
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 7 265K 32GB - 30HT005DCK
Intel Core Ultra 7 265K, 20C / 20T, up to 5.5GHz, 30MB Cache 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.185736 |
|---|---|
| Part number | 30HT005DCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť | Na požiadavku |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Uvedená cena platí len pre množstvo uvedené na našom sklade.
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265K, 20 cores (8P + 12E), 20 threads, up to 5.5GHz, 30MB cache |
| Processor Socket | FCLGA1851 |
| Chipset | Intel W880 |
| Memory | 32GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 4x DDR5 UDIMM/CUDIMM (dual-channel) |
| Max Memory | Up to 256GB DDR5 |
| NVMe Controller | Integrated NVMe controller |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| SATA Controller | Intel RSTe SATA RAID |
| Audio | HD Audio (Realtek ALC623-CG) |
| Power Supply | 750W Platinum |
| DESIGN | |
| Dimensions | 180 x 370 x 415 mm |
| Weight | 14.38 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | 1x Gigabit RJ-45 (Intel I219-LM) |
| Front USB-C | 1x USB-C (20Gbps) |
| Front USB-A 5Gbps | 2x USB-A (5Gbps) |
| Front USB-A 10Gbps | 2x USB-A (10Gbps) |
| Rear USB-A 2.0 | 2x USB-A (USB 2.0) |
| Rear USB-A 5Gbps | 2x USB-A (5Gbps) |
| Rear HDMI | HDMI 2.1 |
| Rear DisplayPort | 2x DisplayPort 1.4 |
| Rear Ethernet | RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 750 |
| Certifikácia účinnosti | Platinum |
