Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 7 265K 32GB - 30HT005RCK
Intel Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E) / 20T, up to 5.5GHz, 30MB Cache 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe NVIDIA RTX A1000 8GB
| Kód produktu | 302.185715 |
|---|---|
| Part number | 30HT005RCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265K, 20 cores (8P + 12E), 20 threads, up to 5.5GHz, 30MB cache |
| Processor Socket | 1x FCLGA1851 |
| Integrated Graphics | Intel Integrated Graphics |
| Discrete Graphics | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| Chipset | Intel W880 |
| Memory | 32GB DDR5-5600 (2x16GB) |
| Memory Slots | 4x DDR5 slots, dual-channel |
| Max Memory | Up to 256GB DDR5 |
| Storage | 1TB M.2 PCIe 5.0 NVMe SSD |
| Power Supply | 750W Platinum |
| DESIGN | |
| Dimensions | 180 x 370 x 415 mm |
| Weight | 14.38 kg (max configuration) |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | 1x Gigabit RJ-45 (Intel I219-LM) |
| Card Reader | SD card reader |
| Front USB-C | 1x USB-C 20Gbps |
| Front USB-A (10Gbps) | 2x USB-A 10Gbps |
| Rear USB 3.2 | 2x USB-A 5Gbps |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 2x DisplayPort 1.4 |
| Rear Ethernet | 1x RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.5 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 750 |
| Certifikácia účinnosti | Platinum |
