Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 9 285K NVIDIA RTX PRO 5000 48GB - 30HT009AGE
Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 9 285K NVIDIA RTX PRO 5000 48GB - 30HT009AGE
Intel Core Ultra 9 285K, 24C/ 24T, up to 5.7GHz, 36MB Cache 2x 64GB CUDIMM DDR5-6400 Non-ECC 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.185926 |
|---|---|
| Part number | 30HT009AGE |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 5 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285K |
| Processor Socket | FCLGA1851 |
| Discrete Graphics | NVIDIA RTX PRO 5000 |
| Chipset | Intel W880 |
| Memory | 128GB DDR5-6400 |
| Memory Slots | 4 slots |
| Max Memory | 256GB |
| NVMe Storage | 1TB SSD |
| Power Supply | 750W |
| DESIGN | |
| Dimensions | 180 x 370 x 415 mm |
| Weight | 14.38 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | Intel I219-LM |
| Front USB-C | USB-C |
| Front USB-A (10Gbps) | USB-A |
| Rear USB 5Gbps | USB-A |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| DisplayPort | DisplayPort 1.4 |
| Rear Ethernet | RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 24 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.7 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 4 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 750 |
| Certifikácia účinnosti | Platinum |