Lenovo ThinkStation P3 Ultra SFF Gen2 Intel Core Ultra 9 285 NVIDIA RTX 4000 SFF 20GB - 30J50023CK
Intel Core Ultra 9 285 (1,90-5,60GHz) NPU Intel AI Boost 64GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 1000GB + M.2 PCIe SSD 1000GB nVidia NV RTX 4000 Ada Generation 20GB GDDR6
| Kód produktu | 302.185676 |
|---|---|
| Part number | 30J50023CK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285, 24 cores (8P + 16E), up to 5.6GHz, 36MB cache |
| Processor Socket | FCLGA1851 |
| Integrated Graphics | Intel Integrated Graphics |
| Discrete Graphics | NVIDIA RTX 4000 SFF Ada 20GB |
| Chipset | Intel W880 |
| Memory | 64GB DDR5-5600 (2x32GB) |
| Memory Slots | 2x DDR5 SODIMM, dual-channel |
| Max Memory | Up to 128GB DDR5 |
| NVMe Controller | Integrated NVMe controller |
| Storage | 2x 1TB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| SATA Controller | Integrated SATA controller |
| Audio | Realtek ALC623 HD Audio |
| Power Supply | 330W Adapter |
| Design | |
| Dimensions | 87 x 223 x 202 mm |
| Weight | 3.6 kg |
| Connectivity | |
| Ethernet | Intel I219-LM, 1x Gigabit RJ-45 |
| Front Ports | 2x USB-C (20Gbps), 1x USB-A (10Gbps), 1x audio jack |
| Rear Ports | 4x USB-A (10Gbps), 3x DisplayPort 1.4, 1x Ethernet |
| PCIe Slots | 1x PCIe 4.0 x16, 1x PCIe 4.0 x8 |
| Security & Privacy | |
| Security Chip | TPM 2.0 (TCG, FIPS 140-2 certified) |
| Physical Locks | Kensington Security Slot |
| Intrusion Detection | Chassis Intrusion Switch |
| System Management | Intel vPro Enterprise with AMT 16 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 24 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.6 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 2 |
| Výkon (W) | 330 |
| Certifikácia účinnosti |
