Lenovo ThinkStation PGX NVIDIA GB10 128GB - 30KL000BGF
Built into NVIDIA GB10 Grace Blackwell, 20 core Arm, 10x Cortex-X925 + 10x Cortex-A725 128GB LPDDR5X 4TB SSD M.2 2242 PCIe 5.0x4 NVMe
| Kód produktu | 302.185942 |
|---|---|
| Part number | 30KL000BGF |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť | Na požiadavku |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Uvedená cena platí len pre množstvo uvedené na našom sklade.
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | Built into NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip |
| GPU | NVIDIA® Blackwell Architecture, Built into NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip |
| RAM | 128GB LPDDR5X, 256-bit, Unified System Memory |
| PSU | 240W |
| DESIGN | |
| Dimensions | 150 x 150 x 50.5 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| REAR PORTS | |
| USB-C | 4x USB-C® USB4 |
| HDMI | 1x HDMI® |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | NVIDIA |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 240 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
