Lenovo ThinkStation PGX NVIDIA GB10 - 30KL0004MK
NVIDIA Grace Blackwell GB10 (3,90GHz) NPU NVIDIA Superchip (800 TOPS) 128GB LPDDR5x M.2 PCIe SSD 1000GB
| Kód produktu | 302.185897 |
|---|---|
| Part number | 30KL0004MK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Piatok 22. 5. najneskôr Utorok 2. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Streda 27. 5. najneskôr Utorok 2. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Arm 20-core CPU |
| Integrated Graphics | NVIDIA Blackwell |
| Chipset | NVIDIA GB10 |
| Memory | 128GB LPDDR5X |
| NVMe Storage | 1TB SSD |
| Audio | HDMI Audio |
| Power Supply | 240W Adapter |
| DESIGN | |
| Dimensions | 150 x 150 x 50.5 mm |
| Weight | 1.2 kg |
| CONNECTIVITY | |
| Ethernet | 10GbE RJ-45 |
| Wireless | Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.3 |
| USB-C | USB-C USB4 |
| HDMI | HDMI |
| Ethernet Port | RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | NVIDIA |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 3.90 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 240 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
