MSI S3065S280RAS24 Intel LGA4710 2U4N - 939-S402-003
1x Intel CPU Xeon 1x LGA 4710 socket 24x 3.5" / 2.5" drive bays
Taktiež ponúkame šesť mesiacov bezplatného housingu v našom TIER III dátovom centre.
| Kód produktu | 202.184324 |
|---|---|
| Part number | 939-S402-003 |
| Výrobca | MSI |
| Dostupnosť | Na požiadavku |
| Záruka | 36 mesiacov |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie
Najlepší ODM s MSI
Zabezpečte úspech pre vaše ODM projekty využitím viac než 20-ročných skúseností MSI s návrhom na platformách Intel, AMD, OpenPOWER a ARM. Získate rozsah špičkových schopností spolu s výskumnými a vývojovými zdrojmi, ktoré zabezpečia, že každá integrácia ODM bude veľkým úspechom! S našimi rozsiahlymi skúsenosťami s podnikmi, sieťovými zariadeniami a zabudovanými produktmi sme schopní ponúknuť vám vynikajúci produkt pre štandardné aj prispôsobené návrhy. MSI je schopné splniť váš dopyt na trhu a v podnikanie v oblasti serverov, sieťových zariadení, IoT, zabudovaných alebo iných špeciálnych zariadení.
Množstvo možností s MSI


Rack
- Systém Zeme
- Finančné služby
- Veda o materiáloch pre život
- Výroba
- Modely a veľkorozmerné výpočty
- CAE a modelovanie
MSI rackové servery ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi kompaktným dizajnom a vysokým výkonom, ktorý je ideálny pre virtualizáciu a dátové centrá. Vďaka podpore najnovších procesorov Intel Xeon a AMD EPYC a efektívnemu chladeniu sú servery pripravené na nepretržitý chod 24/7.


GPU
- Optické rozpoznávanie a klasifikácia
- Spracovanie prirodzeného jazyka (vrátane Gen AI)
- Systémy odporúčaní
MSI GPU servery držia krok s dobou a ponúkajú prostredie pripravené na vývoj aplikácií AI a komplexnú grafickú prácu. Vďaka spolupráci so spoločnosťou NVIDIA zaručujú maximálny výkon aj pri zapojení viacerých grafických kariet. S elegantným a stabilným riešením chladenia sa už nikdy nebudete musieť obávať výpadkov ani pri vysokej záťaži systému.


Edge
- Šifrovanie a kompresia
- Zabezpečený prístup na okraj (SASE)
- Inspekcia, antivírusové programy, prevencia a detekcia vniknutia
- Server pre štrukturalizáciu videa (VSS)
MSI Edge systémy sú určené na prácu v blízkosti zdroja dát, čím znižujú latenciu a nároky na prenos. Chvália sa svojou kompaktnosťou a robustnosťou, vďaka čomu dokážu zvládnuť prakticky akékoľvek prostredie.


Storage
- Hyper-konvergovaná infraštruktúra
- Systémy na správu databáz
- Skladovanie virtuálnych strojov
Storage servery od MSI kombinujú jednoduchosť s funkčnosťou a ponúkajú veľké racky s maximálnym priestorom pre disky. Bezpečnosť vašich dát zabezpečujú RAID konfigurácie, vďaka ktorým sa nikdy nemusíte obávať straty dát. Tieto systémy sú ideálne na zálohovanie, archiváciu firemných dát alebo ako sieťové úložisko. MSI kladie dôraz na jednoduchú správu a spoľahlivosť, čo vytvára ideálne prostredie pre každého.


Tower
- Osobné použitie
- Kancelárska práca
- Small business
Tower servery od MSI poskytujú potrebnú spoľahlivosť, ktorú ocenia malé podniky hľadajúce výkon za priaznivú cenu. Ponúkajú elegantné PC šasi s prehľadnou konštrukciou, pripravenou na možné úpravy v budúcnosti.
Najlepšia kvalita, akú môžete získať
Výnimočné inžinierske zdroje a testovacie zariadenia zabezpečujú, že dostanete produkt vysoké kvality od návrhu až po masovú výrobu a aj po-servisnú podporu. Keďže je MSI spoločnosť certifikovaná podľa ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, QC080000, IATF16949, RBA a TL9000, môžete si byť istí kvalitou vašich produktov. Udržiavame prísne kvalitatívne normy v našich výrobných procesoch a zabezpečujeme, aby projekty pre naše ODM partnerov prešli prísnymi kontrolami kvality v každej fáze výroby.
| Form Factor | |
| Size | 2U |
| Dimensions | 438 x 87 x 880 mm |
| Processor | |
| Supported CPUs | Single Intel® Xeon® 6700E / 6500P / 6700P series |
| Max. TDP | Up to 350W |
| Type | 1x Intel LGA 4710 (Socket E2) |
| Memory | |
| Slots | 8x DDR5 DIMM, 1DPC |
| Architecture | 8 channels, RDIMM / RIMM-3DS / MCRDIMM |
| Max Capacity (RDIMM) | 256GB per DIMM |
| Max Capacity (RDIMM-3DS) | 64GB per DIMM (MCRDIMM) |
| Storage | |
| Hot-swap Bays | 24x Front 3.5"/2.5" SATA3.0/SAS12G + 2x Rear 2.5" U.2 PCIe 5.0 x4 NVMe |
| M.2 Ports | 2x 2280/22110 PCIe 5.0 x2 NVMe M.2 |
| Expansion Slots | |
| PCIe Slot 1 | 2x PCIe 5.0 x16 FHHL |
| Networking | |
| Standard Ethernet Ports | 2x 25G SFP28 (Intel® E810XXVAM2) + 2x 1000Base-T (Intel® i210AT) |
| Optional Ethernet Ports | 1x PCIe 5.0 x16 OCP3.0 slot |
| Front I/O | |
| Drive Storage | 24x Hot-swap 3.5"/2.5" bays |
| USB Ports | 2x USB 3.0 Type-A |
| Control Buttons | 1x System Power LED button, 1x UID LED button, 1x Reset button |
| Status Indicators | 5x Status LEDs (Fault/LAN/HDD/Left HDD Failure/Right HDD Failure) |
| Rear I/O | |
| Management Port | 1x 1000Base-T Dedicated Server Management Port |
| USB Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Video Output | 1x VGA D-Sub |
| Serial Port | 1x COM RJ45 |
| Identification | 1x UID LED button |
Parametre
| Veľkosť U | 2 |
|---|---|
| Hĺbka mm | 880 |
| Výrobca CPU | Intel |
| Socket | 4710 |
| Počet pevných diskov | 24 |
| Počet diskových pozícií 2.5 " | |
| Počet diskových pozícií 3.5 " | 24 |
| Počet slotov NVME | 4 |
| Celkový počet PCIe | 1 |
| OCP/AIOM | 1 |
| Výkon (W) | 1300 |
| Certifikácia účinnosti | Titanium |
