Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovenština
  • Česky
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
EUR
0
0 Košík je prázdny

Nové AMD EPYC ™ rad 7002 – základ nových systémov

Spoločnosť Supermicro v auguste 2019 predstavila svoju prvú rodinu z novej H12 generácie A+ Serverov optimalizovaných tak, aby poskytovali novú úroveň integrácie a vynikajúci výkon pre moderné dátové centrá s procesormi AMD EPYC ™ 7002.

Nové servery H12 A+ s procesormi AMD EPYC 2. generácie prinášajú až dvojnásobok výkonu s dvojnásobným počtom jadier v porovnaní so systémami založenými na procesoroch AMD EPYC 1. generácie. Servery H12 poskytujú ideálnu kombináciu funkcií pre moderné dátové centrá, vrátane robustného virtualizačného výkonu, poskytujú podporu až 64 vysoko výkonných jadier na soket.

Supermicro ponúka špičkové portfólio systémov založených na AMD EPYC ™ a Server Building Block Solutions®. Supermicro umožňuje zákazníkom vytvárať riešenia optimalizované pre aplikácie s množstvom konfiguračných možností, od mainstreamových serverov s jedným soketom a serverov WIO až po špičkové serverové systémy Ultra a systémy s viac uzlami, vrátane BigTwin ™ a TwinPro ™.

Nové procesory AMD EPYC 2. generácie sú plne kompatibilné so systémami generácie Supermicro H11, to poskytuje novým i stávajúcim zákazníkom v systémoch H11 možnosť rýchlej aktualizácie.

ANAFRA Vám samozrejme všetky nové technológie dodá nie len ako komponenty, ale i ako zostavené a zahorené riešenie, vrátane NBD záruky.
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1