Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovenština
  • Česky
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
EUR
0
0 Košík je prázdny

Prečo kontaktovať svojho obchodníka

Vo svete moderných technológií nie je jednoduché sa v širokej ponuke všetkých tých výrobcov vyznať a pre sortiment Supermicra to platí dvojnásobne. Iste si poviete – potreboval by som niekoho, na koho sa môžem obrátiť, niekoho, kto je v danej problematike kovaný a kto je schopný mi poradiť i so zložitými detailmi.

My z nášho obchodného tímu vám úplne rozumieme. Dali sme dohromady drobný zoznam, prečo na priamo kontaktovať svojho špecialistu.

  1. Náš špecialista je skúsený a poskytne Vám plnú pre-sales podporu – pomôže Vám rozuzliť všetky tie chytáky, na ktoré by ste mohli naraziť, overí Vám kompatibilitu jednotlivých dielov a zaistí vždy tú najlepšiu dostupnosť od z viac než desiatich našich "core" dodávateľov. A čo je najdôležitejšie – pomôže Vám nezabudnúť objednať často zabúdané komponenty.
  2. Náš špecialista je tu pre Vás. Rád sa s Vami osobne stretne a pomôže Vám rozplánovať ďalší projekt. Od malého serveru po kompletné CEPH riešenie. Vždy vám poradí, akým smerom sa dať a aké kroky podniknúť k dokončeniu i toho najzložitejšieho projektu. V prípade, že máte víziu ako na to a máte zhruba vybrané komponenty - špecialista odhalí potenciálne nedostatky danej konfigurácie. Váš obchodník pochopí vaše potreby, dokáže sa zžiť s vašimi potrebami a porozumie vám. Osobný vzťah so zákazníkom je to, na čo my, ANAFRA, cielime v prvom rade. Máme o Vás záujem a nenecháme vás tápať. Vaše dotazy nezostanú visieť na zákazníckej linke.
  3. Vždy má prehlaď o dostupnosti a naskladnení komponentov a je to tá správna osoba, ktorej sa spýtať na stav expedícií a vašich zákaziek. Váš obchodník je schopný ponúknuť individuálnu cenu. Denne bojujeme s cenami konkurencie - a čo je dôležité - sme o krok pred ňou.

Sme tu pre vás, nech už sa jedná o drobnosť či veľký projekt. Sme vždy k dispozícii a radi Vám poradíme telefonicky, e-mailom, alebo sa s Vami radi stretneme osobne.

Kontakt na našich obchodníkov nájdete TU.
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1