AIC EB101-DB - XP1-S101DB01
1U short system, 4x 3.5"/2.5" SAS/SATA hot-swap, 350W Single Gold power supply, rail, 1x 4-port 12Gb SATA/SAS backplane, Dubhe motherboard (SKU A), 1x PCIe x16 Gen5 (FHHL), 2x CPU heatsink
Taktiež ponúkame šesť mesiacov bezplatného housingu v našom TIER III dátovom centre.
| Kód produktu | 202.185403 |
|---|---|
| Part number | XP1-S101DB01 |
| Výrobca | AIC |
| Dostupnosť | Na požiadavku |
| Záruka | 36 mesiacov |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie
AIC Servery
AIC ponúka robustné priemyselné počítačové skrine odolné voči EMI-RFI rušeniu. Ich škálovateľné a cenovo efektívne riešenia zahŕňajú serverové a úložné skrine v rôznych formátoch a špecifikáciách. Skrine AIC sú navrhnuté tak, aby podporovali najnovšie technologické platformy na trhu, čím zabezpečujú maximálnu kompatibilitu s produktmi od iných dodávateľov komponentov.
Investujte do istoty
Spoločnosť AIC, s viac ako 30 rokmi skúseností, ponúka na trhu bezkonkurenčnú flexibilitu a škálovateľnosť. Jej široká ponuka produktov umožňuje maximálne prispôsobenie podľa individuálnych potrieb zákazníkov. Vďaka dôvere, ktorú spoločnosť vkladá do svojich riešení, poskytuje na svoje produkty predĺžené záruky na 5 rokov a viac. Kombinácia efektívneho a moderného dizajnu stavia AIC do popredia trhu a umožňuje jej rýchlo si získať uznanie v mainstreamovej oblasti.
Specifications
| Dimensions | |
| W x D x H | mm: 427 x 381 x 44.4 inches: 16.8 x 15 x 1.75 |
| Motherboard | |
| AIC Server Board Dubhe | |
| Processor | |
| Processor Support | Single Intel® Arrow Lake-S CPU |
| Socket Type | Socket LGA 1851 |
| Chipset Support | PCH H810 |
| System Memory | |
| Type | DDR5 ECC/non-ECC UDIMM up to 6400MHz(1SPC), 5600MHz(2SPC) |
| Slots | Total 4 memory slots, 2 slots per CPU (2SPC) |
| Front Panel | |
| Front Panel | System power on/off, System reset, 2x USB ports |
| LEDs | |
| LEDs | Power LED, HDD LED, LAN 1, LAN 2, Alert LED |
| Expansion Slots | |
| PCIe 5.0 | 1x FHHL x16 |
| System BIOS | |
| BIOS Type | AMI / SPI (Serial Peripheral Interface), FLASH interface |
| BIOS Features | ACPI, PXE, WOL, AC loss recovery, IPMI 2.0 KCS interface, SMBIOS, Serial console redirection, BIOS boot specification, BIOS recovery mode, SRIOV, TPM |
| On-board Devices | |
| SATA | 8x SATA3 (by PCH, in SFF8654-8i, RSTe RAID 0/1 support, SGPIO), 8x SATA3 (by 2x ASM1164, in 1x SFF8654-8i) |
| Network Controllers | 2x 10G Base-T/1GbE RJ45 connectors with Broadcom BCM57416 + BCM5720L co-design, 1x 2.5G Base-T RJ45 connector with Intel® i226 |
| Graphics | Aspeed AST2600 Advanced PCIe Graphics & Remote Management Processor |
| Rear I/O | |
| LAN | 2x RJ45 10GbE, 1x RJ45 2.5GbE data NIC |
| USB | 4x USB 3.2 |
| Video Output | 2x DP++ |
| Serial Port | 1x RS232 D-Sub |
| Power Supply | |
| PSU | 350W Single Gold |
| System Cooling | |
| Fans | 3x 40x28mm fans |
| Environmental Specifications | |
| Storage temperature | -10°C(14°F) ~ 60°C(140°F) |
| Operating temperature | 0°C(32°F) ~ 35°C(95°F) |
| Storage operating humidity | 5%~95% non-condensing |
| Gross Weight | |
| w/ PSU & Rail | kg: 7 lbs: 15.4 |
| Packaging Dimensions | |
| W x D x H | mm: 546 x 577 x 176 inches: 21.5 x 22.7 x 6.9 |
Parametre
| Veľkosť U | 1 |
|---|---|
| Hĺbka mm | 381 |
| Výrobca CPU | Intel |
| Socket | 1851 |
| Počet pevných diskov | Unknown |
| Počet diskových pozícií 2.5 " | Unknown |
| Počet diskových pozícií 3.5 " | Unknown |
| Počet slotov NVME | Unknown |
| Celkový počet PCIe | 1 |
| OCP/AIOM | 0 |
| Výkon (W) | 350 |
| Certifikácia účinnosti | Gold |
