Servery
Zostavy Lenovo
Tower
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen5 i7-14700T/16GB/512GB M.2 - 12TD000HCK
Lenovo ThinkCentre M70q Tiny Gen5 i7-14700T/16GB/512GB M.2 - 12TD000HCK
Intel Core i7-14700T 16GB DDR5 5600MHz M.2 PCIe SSD 512GB Intel UHD Graphics 770
| Kód produktu | 302.184914 |
|---|---|
| Part number | 12TD000HCK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 1 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| Processor | Intel Core i7-14700T, 20C (8P + 12E) / 28T, up to 5.2GHz |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Chipset | Intel Q670 |
| Memory | 16GB DDR5-5600 |
| Memory Slots | 2x DDR5 SODIMM |
| Max Memory | Up to 64GB |
| Storage | 512GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage | Up to 2x M.2 SSD (2TB each) |
| Audio | HD Audio (Realtek ALC233VB / Conexant CX11771) |
| Speakers | 2W |
| Power Supply | 135W Adapter |
| DESIGN | |
| Expansion Slots | 3x M.2 (1 WLAN, 2 SSD) |
| Dust Filter | None |
| Mounting | VESA |
| IO Box | None |
| Form Factor | Tiny (1L) |
| Dimensions | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Weight | ~1.25 kg |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211 + BT 5.3 |
| Ethernet | 100/1000M |
| Front Ports | USB-C, 2x USB-A, Audio Jack |
| Rear Ports | USB 2.0, USB 3.2, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, Ethernet |
Parametre
| Veľkosť U | Compact |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 20 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 5.2 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 135 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
