Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 AMD 5 220/8GB/512GB M.2 - 13G0002ACK
AMD Ryzen 5 220, 6C, up to 4.9GHz 8GB SODIMM DDR5-5600 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Integrated AMD Radeon 740M Graphics
| Kód produktu | 302.186582 |
|---|---|
| Part number | 13G0002ACK |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 2 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| PERFORMANCE | |
| CPU | AMD Ryzen 5 220 |
| GPU | Integrated AMD Radeon 740M Graphics |
| RAM | 8GB DDR5-5600 |
| Max RAM capacity | 64GB |
| PSU | 200W, 90% |
| DESIGN | |
| Dimensions | 89 x 274.8 x 336 mm |
| Weight | 4.33 kg |
| FRONT PORTS | |
| USB | 1x USB-A, 1x USB-C |
| Jack | 1x 3.5 jack for heaphones and microphone |
| REAR PORTS | |
| USB | 4x USB-A |
| DisplayPort | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Networking | 1x 1gbit RJ-45 |
Parametre
| Veľkosť U | Full-Tower |
|---|---|
| Výrobca CPU | AMD |
| Počet jadier | 6 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 4,9 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 2 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 200 |
| Certifikácia účinnosti | None/Unknown |
