Lenovo ThinkEdge SE30 Intel 6305E/8GB/256GB M.2 - 11NH0016GE
Intel Celeron 6305E, 2C / 2T, 1.8GHz, 4MB Cache 8GB Soldered DDR4-3200 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Integrated Intel UHD Graphics
| Kód produktu | 302.185749 |
|---|---|
| Part number | 11NH0016GE |
| Výrobca | Lenovo |
| Dostupnosť |
Skladom 0 ks
Skladovosť a možnosti doručenia
Prepravnou spoločnosťou v rámci SK Pondelok 1. 6. najneskôr Streda 10. 6. Prepravnou spoločnosťou po Európe Štvrtok 4. 6. najneskôr Streda 10. 6. |
| Dostupnosť u dodávateľa | Skladom 6 ks |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Uvedená cena je vrátane všetkých zákonných poplatkov | |
Podrobné informácie

Tower servery
Tower servery Lenovo poskytujú silný výkon a univerzálne konfigurácie úložiska v kompaktnom formáte pre malé a stredné podniky i veľké inštitúcie. Získajte spoľahlivosť, ktorú očakávate od dátového centra, dodanú v balíku optimalizovanom pre kancelárske prostredie.
Prečo zvoliť tower servery Lenovo
- výrobca, ktorý ponúka Intel Transparent Supply Chain (TSC)
- Najspoľahlivejšie x86 servery v priemysle po dobu 10 rokov
- Hodnotenie #1 v oblasti bezpečnosti
- 555 svetových rekordov v oblasti výkonu
Dosiahnite nové výšiny s Lenovo Tower servery
Lenovo Tower servery vám prinášajú ideálnu kombináciu výkonu, spoľahlivosti a škálovateľnosti, prispôsobenú pre rastúce potreby vášho podnikania. Navrhnuté s ohľadom na malé a stredné podniky, tieto servery ponúkajú silné riešenie na udržanie vašich operácií v chode bez zložitostí väčších systémov.
| Performance | |
| Processor | Intel Celeron 6305E (2 cores, 2 threads, 1.8GHz, 4MB cache) |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Memory | 8GB DDR4-3200 (soldered) |
| Memory Configuration | Soldered, dual-channel |
| Storage | 256GB M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD |
| Max Storage - M.2 2280 | Up to 2TB |
| Power Supply | 65W adapter |
| Design | |
| Color | Black |
| Dimensions | 179 × 88 × 51.5 mm |
| Weight | 1.02 kg |
| Connectivity | |
| Ethernet Controller | Intel I225-V + RTL8111KI |
| Ethernet Ports | Dual RJ-45 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Front USB-C | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rear Video | HDMI 1.4b |
| Power Connector | External power input |
Parametre
| Veľkosť U | Special |
|---|---|
| Výrobca CPU | Intel |
| Počet jadier | 2 |
| Frekvencia CPU (GHz) | 1.8 |
| Maximálný počet slovov DIMM pre pamäť | 0 |
| Počet pevných diskov | 1 |
| Výkon (W) | 65 |
| Certifikácia účinnosti |
